ÁLLÁSHIRDETÉS - GAZDASÁGI IGAZGATÓI ÁLLÁS

A Partiumi Keresztény Egyetem pályázatot hirdet teljes munkaidős gazdasági igazgatói állás betöltésére.

A munkakör célja: az egyetem működésével összefüggő gazdasági, pénzügyi és számviteli feladatainak koordinálása a gazdasági területhez kapcsolódó folyamatok működtetésének biztosítása, ellenőrzése, a mindenkor hatályos jogszabályok figyelembe vételével.

Elvárások felsőfokú közgazdasági végzettség, minimum 5 éves pénzügyi-számviteli területen szerzett szakmai tapasztalat, számítógépes alapismeretek, könyvelési programok kezelése, okleveles könyvvizsgálói státusz előnyt jelent.

A pályázati iratcsomó tartalma: pályázati kérés, felsőfokú tanulmányait igazoló oklevelek hiteles másolata, önéletrajz (magyar), szakmai ajánlás.

Jelentkezni 2016. március 16, 14 óráig lehet a Rektori Hivatal titkárságán, érdeklődni a 0259-418244-es telefonszámon.

Cím: Nagyvárad, Városháza (Primariei) u. 36 sz

allasajanlat